درباره ما

صنایع چوب رضوی

صنایع چوب رضوی

صنایع چوب رضوی، تولیدکننده انواع سازه های چوبی است. با سال ها تجربه در تولید انواع محصولات دکوراسیون داخلی برای منازل و محل کار، دکور مغازه، دکور شرکت با چوب و ام دی اف به شیوه های کلاسیک و مدرن آماده خدمت رسانی به شما هستیم. صنایع چوب رضوی شعبه دیگری ندارد و با نشان RZ فعالیت می کند. تمرکز اصلی ما روی سفارشات در شهر تهران است.

ما تجربه اجرای سفارشی دکوراسیون چندین بیمارستان در تهران را داریم. کانتر لابی، کانتر بخش ها، دکوراسیون اتاق های وی آی پی، انواع کمد و لاکر برای بخش پرستاران از جمله کارهای این گروه است. در عین حال دکوراسیون مغازه و شرکت و اجرای میزهای مدیریتی، میزهای اداری، فایل، کمد و قفسه سازی بخش مهمی از تولیدات سفارشی صنایع چوب رضوی است. علاوه بر این محصولات، ساخت کابینت آشپزخانه سفارشی برای منزل یا محل کار، با سایز و رنگ و طرح دلخواه مشتری، یکی از اصلی ترین فعالیت های ماست. می توانید از بخش محصولات نمونه کارها را مشاهده نمایید.

با آسودگی خاطر، طرح و رنگ مورد نظر خود را اعلام کنید، و بر اساس سایز محل خود، کاری با کیفیت و سر وقت تحویل بگیرید! اجرای دکوراسیون سفارشی تخصص ماست.

انواع محصولات صنایع چوب رضوی
انواع محصولات صنایع چوب رضوی

مأموریت، چشم انداز و ارزش های صنایع چوب رضوی

مأموریت صنایع چوب رضوی، ایجاد احساس خوب خاص بودن برای مشتریان خود، از طریق اجرای با کیفیت دکوراسیون بصورت سفارشی طبق سلیقه و نیاز مشتری با توجه به جزییات در اجرا و با وقت شناسی است. آسودگی خاطر شما در منزل یا محل کار با اجرای دکوراسیونی که سلیقه و سبک زندگی شماست مأموریت اصلی ماست.

چشم انداز صنایع چوب رضوی تا سال 1410 این است که علاوه بر اشتغال زایی، فرهنگ سفارشی سازی را با تحویل به موقع و با کیفیت و مطابق با آنچه درخواست شده، بهبود بخشد و رضایت مشتریانی که سفارش می دهند را جلب کند.

شفافیت و راستی دو اصل و ارزش در کار صنایع چوب رضوی است. ما به این دو پایبندیم و از این مورد خرسندیم. یکی از ارزش های مهم دیگر، وقت شناسی و خوش قولی است. زمان شما برای ما نیز ارزشمند است.

error: Content is protected !!